Je bent ook een man die van een feestje houd, en eens heerlijk door wil zakken wat natuurlijk niet iedere week zal gebeuren. Ook open staat voor andere leuke gezellige dingen te gaan doen samen in goed overleg. Dan zoeken wij elkaar misschien wel
Hou jij ook van gezelligheid? Ik zoek wel een man die alleen is, ik wil niet graag de gene zijn die een relatie om zeep helpt. Dus ben jij een alleen staande man, die het ook zat is om alleen te zijn, laat mij dat dan weten. Misschien kunnen wij er samen een leuke tijd van maken!
GrannyHoliday, 58 jaar · Heuvelland
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Dik lijf
Ben je geïnteresseerd in de dingen die ik voor je kan doen? Ik zal alles doen wat je me vraagt. Ik wil dat je wat tijd en energie voor me hebt. Ben jij een man die zijn verplichtingen kent?
Ik hou van chatten en / of e-mailen. Ik hou van praten en lachen. Ik ontmoet graag verschillende mensen van verschillende plaatsen, ken hun culturen en tradities. Ik wil dingen leren, deel mijn interesses en hobby's met een aardig persoon.
Jonger, of ouder dat maakt niet uit. Voor mij is het belangrijk dat jij zin in sex krijgt als jij naar mij kijkt. Jij valt op een vrouw met rondere vormen en vindt het lekker als een dame initiatief neemt tussen de lakens. Wil jij ook zorgeloos genieten?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rebecca 60, 56 jaar · Akersloot
Mannen in alle soorten en maten die op zoek zijn naar een beetje geile aandacht zijn bij mij welkom.
Navira, 55 jaar · Assen
Laat me onbezorgd lachen.
Treinvrouwtje, 59 jaar · Wijk bij Duurstede
ben jij ook zo gek van treinen? of kan je een vrouw op andere gedachten brengen?
LoneyxXxmass, 57 jaar · Heinenoord
Wat ik echt wil, is een lekker toy boy. Zo'n lekkere jonge knul die een dame zoals mij lekker stevig weet te verwennen. Ik heb
MonaMyst, 56 jaar · Koekange
jij houd van experimenteren, bent verzorgt en hygienisch, nog vitaal en eventueel sportief
SingleBeth, 57 jaar · Zeewolde
Ben ik interessant genoeg voor jou? Genoeg om mij een berichtje te sturen? Ik denk dat als je het doet je nooit meer wat anders