Jonger, of ouder dat maakt niet uit. Voor mij is het belangrijk dat jij zin in sex krijgt als jij naar mij kijkt. Jij valt op een vrouw met rondere vormen en vindt het lekker als een dame initiatief neemt tussen de lakens. Wil jij ook zorgeloos genieten?
Een man die lief en romantisch is. Wie graag tijd met me doorbrengt en alles kan doen om me gelukkig te maken. Niet saai is en het fijn vindt om bij me te zijn en een goed gevoel voor humor heeft zodat we elke keer kunnen glimlachen als we samen zijn.
Je weet hoe je een vrouw op haar gemak en ontspannen kunt laten voelen. Je dwingt vrouwen niet om dingen te doen die je wilt. Je bent heel attent en begripvol.
goed en goedgeluimd met positieve instelling in het leven staand. mooi om naar te kijken en trots om mee over straat te lopen en graag trouw en eerlijk, recht door zee stel ik zeker op prijs. Je houd niet van liegen en bedriegen..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Just Justine, 55 jaar · Oostham
Ik wil graag een man voor mezelf die ook net zo stout is als ik ben. Ik wil uitvinden of wij dat voor elkaar kunnen zijn. Ik wil
Adley, 56 jaar · Geesteren
Meer vreugde in het leven en ik ben op zoek naar een maatje die mij het gevoel weer kan geven. En hopelijk gaan we het spoedig
Eenvantweeling, 59 jaar · Milsbeek
Een leuke lieve man die nog genoeg energie over heeft om gezellige dingen te doen.
Cyaarah, 56 jaar · Zoetermeer
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms.
BijnaVrij, 55 jaar · Dwingeloo
Nu ik vaker thuis zit, ken ik wel wat gezelschap gebruiken. Natuurlijk niet alleen thuis zitten ouwehoeren, maar ikzelf
Wereldmeid, 57 jaar · Aarschot
Een leuke lieve man die graag samen wil gaan genieten