ik zoek lieve attente en goeie man,om nog leuke dingen samen te ondernemen in weekend,als de klik er is ook leuke lat relatie elkaar niet claimen,maar ook je eigen dingen blijven doen
Ben jij ook niet preuts en hou jij net als mij van leuke uitdagingen in het leven, ben je niet afhankelijk van een vrouw om gelukkig te zijn en ben je niet vies van diepgaande gesprekken, en lekker intiem zijn samen? Dan zou ik het erg leuk vinden om jou te leren kennen.
Je bent leuk om bij te zijn en kan er voor zorgen dat ik me beter ga voelen. Ik wil dat je mij beter gaat laten voelen, je moet me goed behandelen en ik vind het ook belangrijk dat we een goed gesprek kunnen hebben samen.
goed en goedgeluimd met positieve instelling in het leven staand. mooi om naar te kijken en trots om mee over straat te lopen en graag trouw en eerlijk, recht door zee stel ik zeker op prijs. Je houd niet van liegen en bedriegen..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LoneyxXxmass, 57 jaar · Heinenoord
Wat ik echt wil, is een lekker toy boy. Zo'n lekkere jonge knul die een dame zoals mij lekker stevig weet te verwennen. Ik heb
Rianxxx, 56 jaar · Etten-Leur
leuke mensen, eerlijk, respect en humor
MarleenVandV, 58 jaar · Hoogstraten
Iedereen zal op onze leeftijd zijn rugzak hebben. Dat realiseer ik mij heel goed. Ik wil mijn rugzakje niet wegstoppen. Praten
MennahXxx, 57 jaar · Nieuwersluis
Ik ben beschikbaar voor ontmoetingen of dates. Dit kan voor een keer zijn of twee keer of driemaal, afhankelijk van onze afspraken.