Avondmens daar begint het toch wel mee. Af en toe eens lekker flink eten uit de pan. Maar ook een romantisch diner. Je kan stijldansen of je wil het ook leren. Harstikke leuk om te doen en je bent er inderdaad een avondje uit. Verder eis je niets en verwacht je ook niets. Dan kan ik nooit tegenvallen.
Ook deze rijpe vrouwen uit West-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
MijnHart, 64 jaar · Beernem
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Ik zoek een maatje die mijn hart verovert. Voor een serieuze relatie. Ik heb nooit mijn rijbewijs gehaald dus verplaatsen is wat lastig wanneer u verder bij mij weg woont. Tenzij u naar mij toe kan komen natuurlijk.
Bij voorkeur woon je niet al te ver bij me vandaan want hou van afspraakjes die je ook tussendoor kan doen wanneer er de behoefte aan is. Je bent lief, vrij en eerlijk en verzorgd jezelf goed. En verder heb ik niet zo heel veel eisen, het gaat toch meer om de klik. Durf je het aan?
Ik mis plezier in mijn leven en daar sta jij garant voor. Wij kunnen heel wat leuke dingen doen samen. Als jij humoristisch bent en het hart op de juiste plaats hebt, dan kan er vast wel wat gebeuren voor ons, toch?
Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is. Het lijkt me fijn om een goede vriendschap te ontwikkelen, waar wellicht op termijn een relatie uit zou kunnen ontstaan! Al verveel ik me zelden, het delen van wat je zoal meemaakt,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MyrtleG, 60 jaar · Meppel
Een man die bereid is om ??wilde sex met me te hebben, misschien in een auto of op een openbare plaats. Iemand die een avontuur
Henriettamaria, 61 jaar · Zwolle
Je moet eerlijk zijn betrouwbaar gevoel voor humor beetje sportief en spontaan zijn. Samen kunnen wij dan een gezellige
D0rrisss, 60 jaar · Breukelen
Mr. Right is nergens te vinden, maar ik heb goede hoop dat hij hier rondloopt en mij ook ziet zitten. Zet ik de eerste stap of
LovelyLoren, 60 jaar · Hiaure
Ik zoek een man die ook zeker een familie man is,goed in het leven staat en zelfstandig is. Zelf heb ik niet teveel eisen, want
ThePetra55, 62 jaar · Vianen
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij.
Ella2209, 63 jaar · Meerdonk
Ik hoop dat je je hart al gebroken hebt. Ik hoop dat je hebt laten zien wat liefde niet is. Ik hoop dat je het ergste hebt gehad