Uiterlijk en leeftijd is niet zo belangrijk. Ik heb wel mannen gehad die ouder dan mij waren en ook wel jonger. Belangrijker vind ik het dat u ook single bent en serieus opzoek. U ben geen jaloers type en bent niet opvliegend. U vind het leuk om samen te genieten van al het moois wat het leven ons brengt!
Ik mis plezier in mijn leven en daar sta jij garant voor. Wij kunnen heel wat leuke dingen doen samen. Als jij humoristisch bent en het hart op de juiste plaats hebt, dan kan er vast wel wat gebeuren voor ons, toch?
Heb je het geduld om mij te begrijpen? Als je goed voor me kunt zijn, ben ik er vrij zeker van dat we deze waardig voor me kunnen maken. Ik ben enthousiast over de dingen die je dan voor mij kunt doen
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant. Een prater, maar niet alleen over zichzelf. Andere dingen zijn ook belangrijk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Houvanspanning, 60 jaar · Gent
Jij bent een niet meer zo jonge maar nog zeer actieve man die weet hoe een vrouw te verwennen.
LaraLove , 60 jaar · Veenendaal
Ik ben op zoek naar iemand die graag naar het theater gaat en die dat regelmatig met mij wil doen. Natuurlijk is het ook leuk
Ans54, 63 jaar · Oppuurs
U bent een charmante man, met de ouderwetse normen en waarden. Ook u houd van een uitje en bent het thuis zitten meer dan beu.
Zoetjes, 61 jaar · Borssele
Je moet gewillig zijn en niet bang voor nieuwe dingen. Wees gerust, wij hebben geen ervaring dus dat hoef jij ook niet te hebben.
ClemS0, 62 jaar · Leerbroek
Ik wil een eerlijke en zorgzame kerel. Heb je die kwaliteiten voor mij? Ik weet dat als je goed voor me kunt zijn, alles ons goed