Ik zoek een man, die zelfverzekerd is, zelfvertrouwen uitstraalt, niet bang is om ook emotie te tonen, intelligent is, die er goed verzorgd uitziet, het fijn vindt om bij elkaar te zijn, maar ook zeker zijn eigen leven heeft. Iemand waar ik vooral veel mee kan lachen, die een beetje weet hoe het leven in elkaar zit , die niet bang is om een goed gesprek te voeren, maar ook zomaar kan kletsen over niets. Gewoon iemand die er onvoorwaardelijk voor me is en ik voor hem, iemand om bij thuis te komen, om voor te zorgen, om van te houden, no matter what.
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant. Een prater, maar niet alleen over zichzelf. Andere dingen zijn ook belangrijk!
Ik heb al vroeg in het leven geleerd dat uiterlijk echt niet alles is, je weet niet wat er in iemand zijn of haar hart speelt, hoe je er ook uitziet. Dus ik ga af op mijn gevoel als eerst en dan volgt mijn hoofd die mijn beslissing om met iemand te willen zijn kan rationaliseren. Maar niet teveel want voornamelijk