Een leuke man die het heerlijk vind om in zijn vrije uurtjes films te kijken samen met mij op de bank met een heerlijk wijntje of biertje. Je leeftijd vind ik niet belangrijk maar ik zoek wel iemand met de nodige levenservaring.
Zie jij jezelf in de omschrijving over mij en denk jij mij speciaal te kunnen behandelen?? Zou ik graag willen dat je contact met mij opneemt. Alleen serieuze reacties svp
Avondmens daar begint het toch wel mee. Af en toe eens lekker flink eten uit de pan. Maar ook een romantisch diner. Je kan stijldansen of je wil het ook leren. Harstikke leuk om te doen en je bent er inderdaad een avondje uit. Verder eis je niets en verwacht je ook niets. Dan kan ik nooit tegenvallen.