Ik mis plezier in mijn leven en daar sta jij garant voor. Wij kunnen heel wat leuke dingen doen samen. Als jij humoristisch bent en het hart op de juiste plaats hebt, dan kan er vast wel wat gebeuren voor ons, toch?
Misschien dat je hier voor de eerste keer bent net als ik en het ook wel een beetje eng vind, maar dat geeft niet, als het klikt dan klikt het toch? Dan hebben we hopelijk snel een seksdate, en misschien wel meerdere als het echt lekker is. Voor mij is het belangrijk dat een man zichzelf is, erg seksueel ingesteld
Ik ben op zoek naar een man die van wat plezier houd. Ik wil een vriend die wat tijd in me kan stoppen, dus als je altijd werkt, is het dan niet te moeilijk? Ik werk ook veel dus het zou leuk zijn als het zou klikken
Jonge man die valt op oudere vrouw. Ervaring zou erg leuk zijn. Dit omdat ik enkel het gewone hebt meegemaakt en nu echt iets anders wil. Discreet, eerlijk, open, direct.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Anne-marie, 63 jaar · Grimbergen
zoek één iemand met wie ik een babbel kan slagen, een glasje drinken, en de alle daagse dingen samen delen…….
Znoepie, 62 jaar · Zaandam
Een lieve en eerlijke man. Iemand die mij uit de put kan helpen wanneer het mij niet mee zit. Een luisterend oor en een goed gevoel
Debbs56, 61 jaar · Schoonaarde
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien.
Bakjes, 62 jaar · Waddinxveen
ik verwacht heel wat van de speurende mannen hier
BellStell, 60 jaar · Vilsteren
Jij neukt mij met je grote pik wanneer ik er zin in heb, en je stopt niet alvorens ik helemaal tevreden ben over jouw prestaties.
Jolan1954, 63 jaar · Amstelveen
Iemand die lekker zichzelf is, daar hecht ik toch de meeste waarde aan. Dus je zou kunnen beginnen met te vertellen wat jou