Een man die openstaat voor nieuwe dingen op sex gebied. Je hoeft niet vrijgezel te zijn hoor voor me, als je het maar heerlijk vind om dingen te ontdekken.heb ik je interesse al gewekt?
Ja ik sta eigenlijk voor alles wel open als het maar niet van dat enge extreme is. Gewoon opwindende sex, met een opwindende man, ik hou van blanke en donkere mannen. trefwoorden: bad, schuim, massage, pijpen, beffen, olie, sexy pakjes, veel standjes..Lekker hoor!
Heb jij met veel herkenning mijn 'over mij' stukje gelezen, dan zit jij nu hard ja te knikken. Het kan zijn dat jij het nier herkend, maar wel graag iemand ontmoet om mee te lachen. Ik heb wel eens gehoord dat mijn lach aanstekelijk is en met mijn vriendinnen heb ik regelmatig pijn in mijn buik van het lachen