Ik zoek een lieve en betrouwbare man, eentje waar ik veel dingen mee kan doen zoals reizen en dat soort leuke dingen. Ik hecht geen waarde aan geld of andere luxe dingen, dus blijf gewoon jezelf! Doeg! ;)
Ook deze rijpe vrouwen uit Zeeland zijn nog op zoek naar sex
XcharlizeX, 61 jaar · Wilhelminadorp
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als je een relatie met me wilt hebben, vind ik dat prima. Ik denk dat we hier echt van elkaar kunnen genieten. Heb je zin in leuke tijd met mij? Laten we dit vandaag goed maken voor ons.
Lets Go Private, 61 jaar · Sas van Gent
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Je vindt het leuk om mij gezelschap te houden. Je laat mij me gelukkig voelen, eindelijk weer. Geef me a.u.b. de tijd.
SexyBeeb, 64 jaar · Breskens
♥ Zeeland ♥ Rood haar ♥ Groene ogen
Ben jij te vinden voor sex in de natuur?
SibbyL, 60 jaar · Groede
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik heb een reismaatje nodig die overal mee naar toe wil en samen met mij zo van ons leven te genieten. Het zou leuk zijn als je ook een auto hebt en het rijden ook nog aankunt. Zodat het makkelijk voor ons is om ergens heen te gaan waar we ook maar heen willen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GroetenuitUrk, 61 jaar · Urk
Voor mij is dit nogal pril, ik ben in lange tijd niet met een andere man geweest sinds het overlijden van mijn man. Ik ben op zoek
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..
Taylor1005, 61 jaar · Lede
Ik wil een man vinden die daar prima in mee kan gaan, met de juiste normen en waarden uiteraard. Elkaar respecteren en er voor
Poppedopje, 61 jaar · Cuijk
Op zoek naar een sprankje geluk in het leven
Abertha, 63 jaar · Heerlen
KKarin, 62 jaar · Assen
Wat ik van jullie verwacht is ongeveer het zelfde waar ik van hou