Ik heb altijd wel een fantasie gehad over licht getinte tot donkere mannen of latino mannen..heel exotisch enzo dus daar sta ik ook wel voor open. Wil weleens wat anders zoals ik al aangaf, een man die me kan laten zien en voelen hoe het hoort en hoe je de seks echt spannend en geil kan maken.
Een dierliefhebber alsjeblieft, en ik ben dol op koken, dus het zou prettig moeten zijn als je een enorme trek hebt. Teamspeler en een romantische man, laten we beginnen als vrienden en zien wat er tussen ons zou kunnen gebeuren.
Camilleh, 62 jaar · Zierikzee
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Een lekkere jonge man niet naar vis ruikend die mij van mijn visnet wil ontdoen om mij heerlijk te verwennen zodat ik mij weer eens sexy kan voelen in plaats van een viswijf.
Brii-Anna-, 60 jaar · Heinkenszand
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Ik zal een vriendschap willen die puur is van liefde en respect. Je gaat mijn vriend zijn, iemand met wie ik goede omgang kan hebben. Je bent eerlijk, zorgzaam en attent. Je bent ook intelligent en met een goed gevoel voor humor.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Estherhottest, 64 jaar · Houten
Iedereen heeft seks nodig en ik wil dat ook, dus zoek ik een man die er helemaal voor wil gaan en alle dingen met me doet die ik
Tries54, 63 jaar · Cromvoirt
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden,
OlijfElf, 61 jaar · Groot-Gelmen
Leuke lieve man op zoek naar liefde
Aeliana, 64 jaar · Assent
Ik ben op zoek naar een goede gesprekspartner. Een lieve man die van zoenen en knuffelen houd en die eerlijk en oprecht is.
Dushi1954, 63 jaar · Meeuwen
Leuke man, gek op erotiek, verras me met een leuke mail!
Sonja53Single, 63 jaar · Amsterdam
ik ben goed verzorgd ,heel eerlijk, heb humor en een hond chihuahua