??? Ik wil met jou de nacht wegdansen?vlinders in mijn buik?hoofd in de wolken?. We zijn allemaal niet op zoek, maar we staan wel massaal op een datingsite? uhu! Het is een beetje flauw om een eisenlijstje te maken wat iemands uiterlijk betreft maar je kan wel zeggen dat uiterlijk er niet toe doet, dat is natuurlijk niet helemaal waar. Maar belangrijker dan een sixpack zijn jouw ogen. Open en stralend. Verder een frisse hygiëne, graag niet te klein en blonde mannen hebben mijn voorkeur ;-)) Verder zou het fijn zijn als je geen smetvrees hebt of in het bezit bent van een portie egoïsme! Ik weet niet hoe het bij jou zit maar bij mij lijkt het wel: hoe ouder, hoe kritischer en hoe moeilijker om ?in het wild? die ene leuke man(vrouw in jouw geval)tegen te komen.
Een vrije type man die ook kan doen wat hij maar wil. Een man die geen angst heeft. Een man die risico's durft te nemen. En ik zit altijd in jouw gedachten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PeepShow, 47 jaar · Casteren
Ik ben al een tijdje alleen, nooit getrouwd geweest maar af en toe wel een relatie. Mijn collega's vonden het tijd dat ik weer
Dana-rol, 48 jaar · Benneveld
leuk, simpathiek, gezellig, leeuk mee te praten maar ook om andere dingen mee te doen
Mir--i--am, 48 jaar · Landgraaf
Ik woon in Nederland dus ben momenteel niet in België, maar dat zou ik zomaar ineens wel kunnen zijn, als ik daar een leuke
BBWenmeer, 45 jaar · Leeuwarden
Je zoekt ook afleiding van je normale leven en hebt ook geen zin om uiteindelijk als het leuk geweest is alles te verliezen
Maudie71, 46 jaar · Buggenhout
Een knappe kerel die actief is in seks. Wie wil dat ik zijn neukmaatje ben en die mij veel plezier kan schenken als we seks hebben.
Ashleyxx1808, 45 jaar · Velp
Ik wil bij iemand zijn die mij gelukkig kan maken en me kan bevredigen. Als je dat voor me kunt doen, dan stuur me maar een bericht.