Ik heb een man nodig die begripvol is en me gelukkig kan maken, een goede vriend die er altijd is als ik hem nodig heb! Ik hoop dat er nog steeds eerlijke mannen zijn!
Wees eerlijk over jezelf en wie je bent. Open staan voor het feit ik een kind heb en daar ook mee om te willen gaan want hij is de wederhelft in mijn leven. Je moet van honden houden en ook van lekker eten en koken. Schoonheid zit van binnen en als je gelukkig bent met jezelf straal je dat ook uit.
ik ben op zoek naar mijn prins charming, het is oke als je niet de mooiste bent. Het belangrijkste is loyaal en eerlijk. En een man die me nooit zal verlaten.
Een gezellige lieve man. Lekker stappen in de kroeg of leuk hollands discotheekje. Roken geen bezwaar. Iemand die spanning in zijn leven zoekt. Misschien vind jij de spanning wel in mij.
Ik weet dat dit slechts van tijdelijk geluk is, maar als je me tevreden kunt stellen, weet ik zeker dat het geweldig voor ons zal zijn. Ben je klaar om een leuke tijd met me te hebben? Ik zal wacht op je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bianblauw, 47 jaar · Tisselt
Rustig maar zeker ook een gezelligheid zijn de karakter eigenschappen die je bezit. Je bent lief en vind samen genieten een
JazlynLove, 48 jaar · Roosbeek
Een kerel die allebei mijn gaatjes tevreden kan laten voelen. Een kerel die er klaar voor is om seks met mij te hebben en mij
Stel42zutphenbi, 48 jaar · Zutphen
ben jij de vrouw die wel wat durf ? kom maar op lijk ons super je beter te leren kennen zien wij je snel xx
Jayna, 46 jaar · Bergen op Zoom
Zelf ben ik inmiddels ook gescheiden. Ik voel me niet eenzaam maar heb wel behoefte om af en toe in iemand zijn armen te kruipen.
Sjors1970, 47 jaar · Leuven
Misschien heb jij ook wel een passie voor reizen en is dat een idee voor later, vind je het heerlijk om lekker te genieten van
TiTaKen, 48 jaar · Beveren
Graag wil ik kennis maken met een leuke ondernemende man, een sociaal en vrolijk iemand, iemand die houdt van een goed gesprek,