ik ben op zoek naar mijn prins charming, het is oke als je niet de mooiste bent. Het belangrijkste is loyaal en eerlijk. En een man die me nooit zal verlaten.
wel, het begint met een vriendschap toch? Dus ik wil dat je een grappige kerel bent die weet wanneer hij ook serieus moet worden. Ik ben op zoek naar een man die liefdevol en zorgzaam, eerlijk en avontuurlijk is.
Een vrije type man die ook kan doen wat hij maar wil. Een man die geen angst heeft. Een man die risico's durft te nemen. En ik zit altijd in jouw gedachten.
Jij bent een verzorgde en hygiënische man die heel goed weet hoe een vrouw te verwennen met uitjes, aandacht en ......... Jij kunt mij weer vrouw laten voelen. N.b. ik houd niet van mannen met snor en/of baard.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lineke68, 49 jaar · Meeden
Je bent een ondernemend type en houd er ook van om lekker op stap te gaan en zien waar je uitkomt. Je hebt lieve ogen en een spontaan
LekkerKitten, 47 jaar · Turnhout
Mijn vriend, een minnaar, een man, en gewoon geliefde man!
Fillippijnse, 47 jaar · Testelt
Je wil sex met vrouw uit Filipijnen en vind mij sexy en geil. Heel spannend vind ik: likken, zoenen, pijpen en standjes proberen.
Annmarie0712, 49 jaar · Linden
Je zorgt voor jezelf en observeert, je rookt niet want ik houd niet van roken en van de geur. Je respecteert mij en houdt echt
-Kaliyah- , 46 jaar · Meijel
Vriendelijke, hardwerkende man, die graag praat, die naast mij wil reizen, om eerlijk te zijn, begripvol. Wie houdt van
PatrieC, 47 jaar · Bocholt
U bent een spontane man. U bent ook alleen en voelt ook een zekere leegte in uw leven die u opgevuld zo willen zien.