Hoe zit het eigenlijk met jouw sexdrive? Heb je dat ook genoeg, en kun je er ook wel elke dag van genieten? En al helemaal met een lekkere dame als mij? Nou waar wachten we nog op, laat iets van je horen, en wat mij betreft gaan we snel van elkaar genieten, goed?
Een lieve rustige man die alles op een rustige manier wil opbouwen met me. Een man die leuke dingen wil doen en die niet alleen maar thuis wil zitten. Een man die ook net als ik sociaal is en goed kan luisteren en die een prater is
Lief, aaibaar en een groot familiemens. Je speelt geen spelletjes en bent eerlijk wanneer het op de liefde aankomt. Staat open voor een relatie en voor vriendschap. Je wilt mij echter wel eerst leren kennen voordat je direct over afspreken begint.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kuikent19680724, 49 jaar · Opbrakel
Ik stel eigenlijk niet veel "eisen" aan een man. We zien wel of het klikt toch!
Heleen-XX, 48 jaar · Oostzaan
Een optimistische leuke man die geduld heeft met een spontane vrouw en samen met mij avonturen wilt beleven. En ook lief natuurlijk.
DareDevellin, 46 jaar · Nieuwegein
Intelligent, dapper, verantwoordelijk, lief, nuchter en avontuurlijk. Bonuspunten als je echt knap of schattig bent.
Patttie, 46 jaar · Almere
discreet contact gewenst
Karindemier, 47 jaar · Smilde
Ik ben niet meteen opzoek naar een vaste relatie, ik ben meer opzoek naar gezelschap en plezier. En wie weet als het mij bevalt,
Irenekitten, 46 jaar · Dronten
Ik hoop dat jij een leuke man bent die samen met mij gewoon heel erg stout wilt zijn. Want dat zou ik wel super vinden natuurlijk.