Een beetje eigenwijs type zou leuk zijn. Mannelijk in alle toonaarden en ook iemand die een tikkeltje verlegen kan zijn op momenten. Ik vind het niet erg als jij wel drinkt of rookt. Maar hoop ook dat je wel rekening houd met dronkenschap enz. Verder gewoon vragen wat je wil weten. En zeker niet denken dat gaat te ver. Ik kan redelijk wat hebben.
Dat ik er zin in heb om iemand te leren kennen die leuk is lijkt me wel duidelijk. Gevonden heb ik je nog niet maar als je leest ik hoop dat je ook gelijk zoiets hebt van dat klinkt wel als een bijzonder persoon. En dat ben ik ook als ik het over mezelf mag zeggen. Hou je ook van gezelligheid en spontaan. Dan niet
Ik raad aan om een ??lekker hapje te eten in een goed restaurant met een glas wijn en elkaar beter te gaan leren kennen, vind je dat ook een goed idee?
Gewoon om een ??perfecte tijd te hebben is alles wat ik wil en alles waar ik om vraag. Gewoon een man die me liefde toont en samen een leuke tijd doorbrengt, is leuk. We kunnen samen op reis of een wandeling is ook goed.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Divine68, 49 jaar · Hoorn
volgt
Edammerbelegen, 45 jaar · Edam
Ik zoek een leuke man :-) Humor, diepgang, gevoelsmens. Het lijkt niet veel maar toch kan ik het maar niet vinden. Wellicht
SweetRozan, 48 jaar · Monnickendam
Betrouwbare, vriendelijke man met veel interesses en veel zin om samen met mij de wereld toe te lachen. Laten we elkaar snel
JewijfieKellyx, 46 jaar · Veenendaal
volgt
MissSmorrie, 49 jaar · Lemberge
Jij bent dus lekker schoon, je bent lief, eerlijk en betrouwbaar. Dat zijn de voornaamste dingen die ik vraag, maar natuurlijk
Mildred1968, 49 jaar · Wissenkerke
Ik ben op zoek naar een langdurige relatie die stevig en concreet zou zijn. Ik heb geen berichten van iemand anders nodig.