Alles is in goede proporties bij je, ik zie er naar uit om je heerlijk te verwennen, kan jij mijn liefdesknopje vinden, of heb je een duidelijke plattegrond nodig, dat je bij de gleur rechtdoor moet gaan om de sexmachine te starten?
Ik vind het echt leuk als mannen reageren met een warm innerlijk. Iemand die heel sensueel is, maar zeker niet iemand die te gevoelig is. Ik wil geen gewoon macho type ontmoeten. Een nette man is waar ik naar op zoek ben.
Jij bent een positief ingestelde man ook als er iets is, weet je dat het goed komt. Weet je dat achter die wolk de zon schijnt. Zo'n man zou ik graag willen ontmoeten. Je hebt humor en bent standvastig.
Ja dat is moeilijk zeg. In ieder geval wel zijn wie je zegt dat je ben. Voor mij hoef je echt niets te verbergen. Ik kan heel wat hebben en dat hoop ik van de ander ook. Ik ben zelfstandig en dat verwacht ik van jou ook en ik hoop dat je net als ik je kan vinden in mijn omschrijving.
Ik wil dat mijn man eerlijk en respectvol met mij is. Ik wil dat mijn man mijn leven is. En ik weet zeker dat ik alles aan mijn liefdevolle toekomstige partner kan geven. Ik waardeer kwaliteiten als eerlijkheid, humor, sterk karakter, verantwoordelijkheid, vrijgevigheid en trouw. Heb jij al die kwaliteiten
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Speelsesanne, 53 jaar · Meerle
Vooralsnog ben ik niet op zoek naar een vaste relatie. Wel een gezellige eerste vrijblijvende date waarbij we elkaar wat
TTer65, 52 jaar · Assen
x
Snuitje , 52 jaar · Waalwijk
een stel voor leuke lekkere avondjes en wie weet wat nog meer hmm
NiceMea, 53 jaar · Meppel
Op de eerste plaats niet schrikken van wat ik net heb geschreven. Ik wou jou alleen wat inside geven in wat mij hier gebracht
Kimplay, 50 jaar · Egmond aan Zee
Je bent een goede verstaander die aan een half woord genoeg heeft, je kan je wel vinden in de situatie die ik wil creëren,