Kan jij er ook van genieten om uitgebreid te gaan tafelen of een avondje bioscoop? Je bent geen twijfelaar en weet hoe je leven te leven. Als je kan koken dan heb je een streepje voor want ik hou ook veel van koken.
Ik zou je een kant van mezelf willen laten zien die niemand jarenlang heeft gezien. Kun je ontvangen, maar ook zeker geven? Ben je op zoek naar de juiste persoon zoals ik? Wie weet hebben we zojuist elkaar gevonden.
Je bent een man die zichzelf is en betrouwbaar, die doet wat hij zegt en zegt wat hij doet zonder daar raadselachtig of mysterieus over te doen. Dat zijn dingen die ik allemaal niet nodig vind, ik ben namelijk heel eerlijk en vind het fijn dit terug te krijgen. Ik ben niet erg veeleisend verder, als je er maar