Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon die met mij kan uitrusten met zoveel liefde.
Als we hetzelfde zoeken hier op deze site, stuur me dan gewoon een bericht en dan kijken we of we voor elkaar gemaakt zijn. Laten we ervoor zorgen dat alleen maar leuke dingen ons gaan overkomen. Wat kan ik doen om je gelukkig te maken, vertel het me en ik zal er alles aandoen.
Ik ben het alleen zijn zat en wil via deze site in contact komen met potente heren die weten hoe zij met een vrouw zoals mij om moeten gaan en haar het hof van Eden kunnen laten zien
ClaudiaS, 51 jaar · Rotterdam
♥ Zuid-Holland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
U bent iemand die graag wordt opgevangen en voor iemand zorgt. Het is belangrijk dat we elkaar begrijpen. Je vindt het ook niet leuk om alleen te zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HotJacuzzi, 50 jaar · Kootwijk
Iemand die graag geniet, nieuwe dingen wil proberen, respectvol is en een dame weet te verwennen.
MandyKoopmans, 50 jaar · Antwerpen
Ik hou erg van volwassen mannenm mag ook een stuk ouder zijn, dus vanaf 45 jaar. Dus heren vinden jullie het niet erg dat ik niet
VolopKlaar, 52 jaar · Bonheiden
Ik hou van een man die weet wat hij wilt, Zijn doel ziet en er direct op af gaat. Van stevig aanpakken houd, met name een vrouw.
FayeMei, 54 jaar · Sint-Eloois-Vijve
Waar ben jij?? Leuke, goodlooking, intelligente man met humor en hartstocht....waar ik mee kennis wil maken.....
Weekendweg, 50 jaar · Geel
Je weet nog steeds hoe je een vrouw moet verleiden tot een romantisch diner bij kaarslicht. Om haar vervolgens ten dans te
Schwif, 53 jaar · Brielen
Iemand waar ik mee kan lachen Die lief is, spontaan,eerlijk,zichzelf goed verzorgd En natuurlijk wil het oog ook wat,dus