Wat ik echt wil, is een lekker toy boy. Zo'n lekkere jonge knul die een dame zoals mij lekker stevig weet te verwennen. Ik heb er heel wat fantasieen bij, maar nog nooit mogen meemaken. Dus als er een jongen is van rond de 20-30 jaar en je hebt zin om dit sletje eens flink te verwennen, zou ik maar la te graag een mailtje van je willen ontvangen, tevens met een foto. reacties zonder foto reageer is sowieso niet op.
Je bent ook vrij gemakkelijk om mee te praten en ook heel gemakkelijk in de omgang. Als je het goed met me wilt vinden, moet je open en eerlijk tegen me zijn, anders zou het nooit tussen ons werken. Ik wil dat we elkaar heel goed leren kennen voordat we naar de volgende fase gaan.
Jij bent een geweldig persoon en je houdt er zelf ook wel van om plezier te maken. Je bent dan ook nog eens heel erg knap en handig in alles wat je doet! Ik vind dat we echt onze kans moeten wagen!