Wat ik echt wil, is een lekker toy boy. Zo'n lekkere jonge knul die een dame zoals mij lekker stevig weet te verwennen. Ik heb er heel wat fantasieen bij, maar nog nooit mogen meemaken. Dus als er een jongen is van rond de 20-30 jaar en je hebt zin om dit sletje eens flink te verwennen, zou ik maar la te graag een mailtje van je willen ontvangen, tevens met een foto. reacties zonder foto reageer is sowieso niet op.
je bent doel bewust rustig en charmant? je houd zowel van samen als ook wel alleen dingen doen, en kan bij tijd en wijlen ook wel even een paar dagen zonder iemand aan je zijde?
Mijn voorkeur is een man met een behaarde heerlijke grote lul. Ik wil best wel een stukje rijden als de man het waard is. Ik zoek geen one night stand. Een drankje drinken samen en daarna genieten van elkaar en het liefst regelmatig. Ik sta open voor nieuwe dingen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
58berni, 59 jaar · Dormaal
Een soulmate, is dat ook waar jij naar op zoek bent en zullen we ontdekken of dat is wat we allebei leuk vinden? Ik wil weten of
Lynmoon, 58 jaar · Hoogerheide
Een knappe man met een vriendelijke en fijne warme lach, mooie ogen die mijn doen smelten en waar ik verliefd op ken worden.
Biancah, 59 jaar · Lemiers
Jij bent ook vies voor niets en wilt graag nieuwe dingen leren of uitproberen.
Frans Bauerfan, 55 jaar · Landgraaf
als je maar lief bent trouw en eerlijk
Emrsn-, 58 jaar · Poperinge
Sterke man die een vrouw op een juiste manier aankan. Liefhebbende man die zijn genegenheid zal tonen naar mij toe. Eerlijke
Marcyell, 58 jaar · Fleringen
Je bent gezond en hebt geen enge soa's ofzo als je in mijn kutje wilt glijden. Ik heb echt heel veel seks nodig en snel.