Ik ben op zoek naar een leuke spontane, jongensachtige man...Die een aanvulling kan zijn in mijn leven...om elkaar te verrassen en om samen van de kleine en grote dingen in het leven te genieten! Soms ben je serieus, soms een beetje gek, kan lekker met je lachen en op je steunen in wat mindere tijden.
Iemand die me niet zal negeren. Wordt genegeerd door de persoon waar je om geeft het meest pijn doet. Ik hou van goed opgeleide, vriendelijke, verantwoordelijke en eerlijke mannen.
Wie o wie wil een hete sex ervaring op doen met mij? ik ben in voor allerlei sex experimenten. jij en ik geven beide aan waar onze grenzen liggen. je bent een rustige man, maar een beest in bed. je gunt mij de tijd om te leren en te wennen.