Mijn voorkeur is een man met een behaarde heerlijke grote lul. Ik wil best wel een stukje rijden als de man het waard is. Ik zoek geen one night stand. Een drankje drinken samen en daarna genieten van elkaar en het liefst regelmatig. Ik sta open voor nieuwe dingen.
Als je op zoek bent naar iets anders dan seks, kan ik je dat niet geven. Ik kan je alleen seks geven, meer niet. Laten we gewoon van elkaar genieten met alleen seks, dat moet toch kunnen vandaag de dag?
HeerlijkMoppie, 58 jaar · Rotterdam
♥ Zuid-Holland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
je bent doel bewust rustig en charmant? je houd zowel van samen als ook wel alleen dingen doen, en kan bij tijd en wijlen ook wel even een paar dagen zonder iemand aan je zijde?
Dag leuke man! Heb jij het motto, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd? Dan lijkt het mij leuk om jou te leren kennen, misschien kunnen we samen een gekke date verzinnen om te gaan doen, ben je daar voor te porren?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vergeetmeniet, 59 jaar · Zellik
U bent eerlijk en lief en bent toe aan een relatie. U staat er voor open om elkaar te leren kennen en te zien waar dat toe leidt.
Tove, 55 jaar · Amsterdam
Gezellige man die op zoek is naar liefde
SmartyLove, 55 jaar · s-Hertogenbosch
Ik zoek een man die niet alleen wil praten maar ook me diep in de ogen wil kijken en wat spannends en stouts met me wilt doen! Maar
Penny Lover, 56 jaar · Niekerk
Of je nu in een relatie bent, getrouwd of single, ik ben geil met iedereen. Ik geef niet om je leeftijd, zolang je maar energiek
BonnieC, 58 jaar · Weert
Ik wil een maatje die er voor me is, iemand die het lekker vind om uren lang te vrijen. Iemand die tijd wilt maken voor ons samen
Juliettio, 58 jaar · Dilsen-Stokkem
Een zelfde ingesteldheid als mij, de ervaring heeft me geleerd dat dat nog altijd het beste werkt. Anders ga je je toch maar