Jij, nette en gezellig man kan goed een boom opzetten en als jij eenmaal aan de praat bent weet je niet meer te stoppen. Ik kan dan heerlijk achterover gaan leunen en naar jou luisteren. Rust straal jij zeker uit!
Ik ben op zoek naar een leuke spontane, jongensachtige man...Die een aanvulling kan zijn in mijn leven...om elkaar te verrassen en om samen van de kleine en grote dingen in het leven te genieten! Soms ben je serieus, soms een beetje gek, kan lekker met je lachen en op je steunen in wat mindere tijden.
Bijzonder vind ik het als een man mooie verhalen kan vertellen en avontuurlijk is ingesteld waardoor hij alles uit het leven haalt wat er in zit. Dat hij gepassioneerd is, een zorgzame man is die meestal het welzijn van een ander voor die van zichzelf stelt. Altijd lerend van de lessen van het leven en nog
Een relatie is leuk, maar een echte seks relatie is wat ik werkelijk aan het zoeken ben. Ik heb graag een grote baas in bed, dus laat je van je meesterlijke kant zien.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bri9it, 55 jaar · Baars
Man die graag een film met mij zou willen kijken en bij mij kan eten voor lunch of diner. Een man die kan genieten van bij mij te
Nudista, 59 jaar · Hoogland
Als je alleen bent is het voor mij niet erg, maar spannend zou ik het vinden als ik twee mannen zou leren kennen die mij te grazen
Gerdadev, 57 jaar · Groede
Je stelt niet te veel vragen, maar bent makkelijk in de omgang.
RelaxLexi, 59 jaar · Merkelbeek
Een man die goed voor zichzelf zorgt, er goed uitziet en goed ruikt! Iemand die goed gezelschap is en weet wat hij moet doen
Vlaamsegaai22, 59 jaar · Gent
Er werd mij ooit het woord toyboy in de schoot geworpen, een leuke jonge vent voor een avondje. Klonk als muziek in mijn oren.
Blondenlief, 58 jaar · Zierikzee
Ben jij een man die van afwisseling houdt en graag nieuwe dingen ontdekt?