Jij bent een geweldig persoon en je houdt er zelf ook wel van om plezier te maken. Je bent dan ook nog eens heel erg knap en handig in alles wat je doet! Ik vind dat we echt onze kans moeten wagen!
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms. Ik wil iemand die gezond, vrolijk en betrouwbaar is. Ik hou van een man die voor me zorgt en me beschermt.
Als je op zoek bent naar iets anders dan seks, kan ik je dat niet geven. Ik kan je alleen seks geven, meer niet. Laten we gewoon van elkaar genieten met alleen seks, dat moet toch kunnen vandaag de dag?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Karo1, 58 jaar · Hasselt
U bent een man die niet alleen aan zijn eigen plezier denkt, u houdt van een voorspel. Of u single bent of niet dat maakt mij niet
WXYvon, 56 jaar · Sneek
Stel je maar voor aan mij.
MaartjeKonings, 58 jaar · Soest
Iemand die op oudere dames valt en graag geniet.
PetraNada, 58 jaar · Bergen op Zoom
Een leuke eerlijke liefde volle man die weet wat een vrouw nodig heeft
Etimologica, 59 jaar · Marknesse
Je bent een echte liefhebber tussen de lakens of misschien op een spannende plek. Hygiëne belangrijk vind. En dol is