Ik ben op zoek naar een leuke spontane, jongensachtige man...Die een aanvulling kan zijn in mijn leven...om elkaar te verrassen en om samen van de kleine en grote dingen in het leven te genieten! Soms ben je serieus, soms een beetje gek, kan lekker met je lachen en op je steunen in wat mindere tijden.
Ik hou niet van tijd verspillen, dus ik zal de jouwe niet verspillen. Als je er zeker van bent dat je je aan mij zult binden. Begin dan met het sturen van een interessant bericht. Ik ben een goede metgezel, je moet ook goed zijn.
Dag leuke man! Heb jij het motto, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd? Dan lijkt het mij leuk om jou te leren kennen, misschien kunnen we samen een gekke date verzinnen om te gaan doen, ben je daar voor te porren?
Het leven begint met veertig zeggen ze wel eens, heb jij ook het gevoel dat je nu pas een beetje begint met leven? Kinderen de deur uit, minder werken en je houdt opeens veel meer vrije tijd over. Wij jij dat ook, tijd en ruimte voor de dingen die jij belangrijk vindt?