Graag een man die zelfstandig en vrijgezel is. Als je in een lat-relatie heb ik geen moeite mee. Je bent een man die niet al te kritisch of saai is. Mocht je getrouwd zijn kom dan wel met een grondige reden waarom. Verder verwacht ik van jou dat je hier discreet mee weet om te gaan en dat je betrouwbaar bent. Drink je of rook je? Geen probleem zolang het maar met mate gebeurt.
Ik hou ervan om een ??man te hebben en ook tijd met hem door te brengen. Dat is zo'n goed gevoel. Alleen is zo alleen en ik denk dat we elkaar zeker aankunnen! Voel jij hetzelfde?
Een zachte man met leuke plannen voor zijn toekomst. Gedachten die af kunnen dwalen naar een mooi punt in het verleden of in gedachten. Gewoon iemand die kan dromen en kan uit laten komen. Liefst wonend in nederland maar als je echt zo leuk bent en je komt van een ander land. Wie weet ben je dan wel degene die
MurielKasmin, 58 jaar · Wassenaar
♥ Zuid-Holland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf