Eigenlijk vind ik het moeilijk te bepalen hoe jij zou moeten zijn, die klik is er of is er niet. Al vind ik wel dat je natuurlijk lief moet zijn, open en behulpzaam. Ik zoek ook een man die een relatie pas aangaat wanneer hij echt weet dat hij er echt voor wilt gaan, ik wil namelijk echte liefde en niet voor even!
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen. Durf je die uitdaging met me aan?
Jij: nuchtere, eerlijke man die stevig in z'n schoenen staat, graag initiatief neemt en een leuk eigen leven heeft, maar waarbij een passende aanvulling een leuke bijkomstigheid is. Je bent een man met een leuke uitstraling, goed verzorgd met een leuk leven. Iedereen heeft zijn dingen maar als er een