Een gezellige man gezocht voor leuke afspraakjes, wat eten, uitgaan of gewoon lekker kletsen tijdens een wandeling. Op zich zoek ik geen relatie maar niets is uitgesloten toch?
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang. Daar ben ik immers naar op zoek.
Eigenlijk vind ik het moeilijk te bepalen hoe jij zou moeten zijn, die klik is er of is er niet. Al vind ik wel dat je natuurlijk lief moet zijn, open en behulpzaam. Ik zoek ook een man die een relatie pas aangaat wanneer hij echt weet dat hij er echt voor wilt gaan, ik wil namelijk echte liefde en niet voor even!
Jij staat net als ik positief in het leven en houdt er van om lekker te genieten en leuke dingen te doen. Je bent een betrouwbare man en je hebt wat te vertellen.
Reislustig is natuurlijk een ontzettend pluspunt. Maar waar het voornamelijk om draait is dat we samen een goede klik hebben en plezier kunnen maken. Hou van humor, gezelligheid en spontaniteit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Poolsebruid, 63 jaar · Valkenburg
Je wilt graag je leven delen,en zoekt geen huishoudster maar wel een gelijkwaardige partner. Je bent graag buiten en hebt
Iris53, 64 jaar · Heemskerk
eerlijk en betrouwbaar
Riavandepont, 61 jaar · Kapelle
Ik zoek gewoon een man die onderhoudend is en wat te vertellen heeft en dat mag over van alles en nog wat zijn; je werk, hobby
Mooieoma, 62 jaar · Franeker
Mannen gezocht die ook zo van lekkere geile natte seks houden.
KristinaSli, 61 jaar · Assen
Man om af en toe mee af te spreken voor sex.
Youdaman, 64 jaar · Borgloon
gezellig dingen willen doen, en vrouw lekker willen laten genieten van veel dingen