Nou, ik hoop dat je een charmante vent bent ;) Goeie manieren maar los genoeg om lekker te feesten! Een lekker kontje om in te knijpen haha. je mag wel lekker gespierd zijn en ook heel erg lief ;) Want ik hou wel van een lekker sexy en romantisch mannetje!!!
Heb je interesse in me? Dan zie ik je berichtje wel tegemoet. Ik hoop wel dat je er werk van maakt en niet zo'n standaard openingszinnetje gaat gebruiken, ik hou van originele en spontane dingen.
Zie je er adembenemend uit en hou je van een spel van zijn tijd? Staat u ook open voor een langetermijnrelatie? Je hoeft niet per se van mijn leeftijd te zijn, een jonge bloem is ook goed. Ben je op oudere en ervaren vrouwen? Ben jij die geweldige en creatieve man?
Actief, zelfstandig, leuk, warm, intelligent, eerlijk... Dat zijn een paar kernwoorden die ik wel op prijs zou stellen. Bij voorkeur ben je een niet roker. Je woont in dezelfde provincie of vind het niet erg dat je naar mij moet komen, ik heb namelijk geen auto.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nicegirl5706, 60 jaar · Roermond
Mijn voorkeur gaat uit naar een man die net zo zorgzaam en menslievend is als ik, ik heb een hekel aan mannen die zichzelf vooropstellen.
Catastrofe, 63 jaar · Waregem
Je bent de andere helft en kan mijn muziek smaak waarderen, ik hou gewoon van goede rock muziek. Verder ben je alles wat mijn
Beppie, 63 jaar · Oostende
volgt
Anne-marie, 63 jaar · Grimbergen
zoek één iemand met wie ik een babbel kan slagen, een glasje drinken, en de alle daagse dingen samen delen…….
Shawney, 63 jaar · Oostende
Ik zoek een grote man met een warm hart die er klaar voor is een nieuwe relatie aan te gaan. Wat is belangrijk? .....: o.a. trouw,
Elke1956, 61 jaar · Westbroek
Ik zou graag een man willen vinden die veel waarden heeft. Ik zou willen dat mijn potentiële partner zeker de kwaliteiten