Nou, ik hoop dat je een charmante vent bent ;) Goeie manieren maar los genoeg om lekker te feesten! Een lekker kontje om in te knijpen haha. je mag wel lekker gespierd zijn en ook heel erg lief ;) Want ik hou wel van een lekker sexy en romantisch mannetje!!!
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang. Daar ben ik immers naar op zoek.
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen. Durf je die uitdaging met me aan?
Wil je samen met mij lekker gek doen en weleens iets anders meemaken dan het standaard uit eten gaan en we zien wel wat er gebeurt gedoe? Dan ben je bij mij aan het juiste adres en kan het zomaar eens wat worden. Wel graag een foto anders reageer ik niet, wil weten met wie ik te maken heb. Speak to you soon!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Moniquedej, 60 jaar · Anna Paulowna
Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel
Laurie55, 62 jaar · Terneuzen
Lekker los en ruimdenkend, flexibele instelling en zin in iets spannends. Vrij in te vullen. Niets moet alles mag. Jij bent
Sjiekenstijlvol, 64 jaar · Nieuwegein
Een charmante persoonlijkheid die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Samen een kaartje leggen, een partijtje spelen
Starshine012, 63 jaar · Breda
Wat ik zoek? Gewoon een eerlijke, tactvolle en romantische partner. Groetjes en een warme knuffel Esther
BeaAlmelo, 61 jaar · Almelo
Hoewel ik in een open relatie zit hoeft het beslist niet thuis bij mij worden afgesproken. Wat jouw het beste bevalt vind ik
OuweGewoonte, 64 jaar · Diepenheim
One night standers sla mijn profiel maar over. Wij hebben allemaal een verleden met een rugzak. Wat ik wel weet; Het verleden