Spontane man die houd van een zekere rust maar ook erg onrustig en enthousiast kan zijn. Wel gekleed is en ook met alle gemak een spijkerbroek aan trekt naar een groot gala feest. Jezelf kunnen zijn in alle situaties. En bovendien het gezellig vind eens wat nieuws te ondernemen. Daarbuiten heb ik weinig op of aanmerkingen. De spanning begint bij Hallo.
Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten; dat is niet persoonlijk bedoeld maar heeft te maken met het feit dat ik al heel veel mensen ken.. Ik heb een hekel aan mensen met een kort lontje of die niet voor reden vatbaar zijn.
Een rustige man die het leuk vind om dingen te ondernemen en die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Kinderen zijn uiteraard geen bezwaar. Ben je het alleen zijn ook een beetje moe en mis je ook die arm om je heen?