Voor mij is dit nogal pril, ik ben in lange tijd niet met een andere man geweest sinds het overlijden van mijn man. Ik ben op zoek naar iemand om mee te praten, leuke dingen mee te delen, verhalen, ervaringen, liefde en verdriet.
Iemand die me leuk zal vinden vanwege mijn kwaliteiten. Sommige mannen die me aantrekkelijk kunnen vinden. Sommige mannen zullen mijn maatje voor altijd worden. Iemand die ik aankan.
Ik van op mooie mannen die weten dat ze er mogen zijn. Een man die houd van de liefde. Een man die lief is en ook complimenten kan maken, en goeie stevige seks wilt!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MaryannA0, 62 jaar · Almelo
Ik zou dol zijn op een slimme, genereuze, liefhebbende kerel rond mijn leeftijd.
Gonneke , 64 jaar · Tilburg
Volgt
InHuisNu, 64 jaar · s Gravenwezel
U bent lekker ondernemend en hebt ook veel vrije tijd. U houd ook van ontspannen en geniet net zo van een wandeling als van en
MOonik, 61 jaar · Brugge
Ik heb gemerkt dat er weinig vrouwen van mijn leeftijd hier zijn aangemeld, dus ik zou verwachten dat er zat mannen zijn die
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
LuckyCarol, 62 jaar · Waarloos
Ik ben op zoek naar een vriend zonder voorwaarden, geen verwachtingen, geen verplichtingen. Gewoon puur vriendschap en