Ik zou graag weer een partner willen vinden, die het fijn vind om de normale/dagelijkse dingen wilt delen met mij. Gewoon een luisterend oor, samen met een wijntje op de bank. Wie weet bloeit er iets heel moois voort uit dit.
Zoek een humorvolle, intelligente man die stevig in zijn schoenen staat. zoek niet direct een vaste relatie ofzo, we zien wel of het klikt en dan kijken we wel verder. :-)
Natuurlijk hoor ik graag van je wat je allemaal zou willen doen, we kunnen samen dingen doen die je alleen in je dromen hebt gedaan. Ik wil een man die niet bang is om eens wat nieuws te proberen, denk jij deze uitdaging aan te kunnen?
Een man die net zo gek is op seks als ik! Ik wil een man bij me die samen met mij de spanning wilt opzoeken, experimenteren, kijken naar elkaar en genieten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MissSara, 46 jaar · Drimmelen
Alleen zijn is saai dus een leuk maatje om gezellige dingen te doen is wel een must. Ik hoop op meer natuurlijk maar vind dat
Phileinesingle, 47 jaar · Geluveld
Jij bent een rustig type, en je bent lief en respectvol naar vrouwen. Je bent single, en daar heb je net als ik genoeg van.
MadeleineDith, 49 jaar · Avelgem
Het zou zomaar kunnen dat je er net zo tegenaan kijkt al mij. In dat geval hebben wij veel geluk en zullen we het mooi hebben met
Maddiexx23x, 49 jaar · Kollum
Seks is natuurlijk alles voor me en maak daar ook graag tijd voor. Als ik seks kan hebben zou dat me erg gelukkig maken. Ben jij
Niettegendelamp, 46 jaar · Meppel
Ik ben getrouwd, het laatste wat ik wil, is dat mijn man hier achter komt dus graag enige discretie. Afspreken doen we in een
Hahalachebekkie, 48 jaar · Luttelgeest
Een man die ook van mening is dat er iets eerst moet groeien tussen twee personen. En het niet om andere dingen hoort te draaien.