Zoek jij wat ik ook zoek? Zonder géne elkaars seksverzoekjes willen waarnemen en lekker experimenteren samen? Wil je meer over jezelf vertellen, dan mag dat. Je mag mij ook alles vragen. Schrijf je me snel dan?
Je staat open voor de nieuwe, onbekende zaken in het leven, kan lichte en diepere gesprekken aangaan over van alles en nog wat, geeft niet snel op, gewoon lekker doen wat je wilt zolang het maar goed voelt. Uiteraard ben je daarbij spontaan met een goed gevoel voor humor..zie je het zitten?
Hij moet eerlijk, loyaal en opgewekt zijn, dat is heel belangrijk. Een echte man behandelt zijn vrouw als een koningin.Tijdens slechte en goede tijden hou je van me ongeacht wat er ook gebeurt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marionne, 49 jaar · Bodegraven
Jij bent vooral een lieve en zorgzame man, die daarnaast betrouwbaar en eerlijk is
Immorata, 46 jaar · Diksmuide
Volgt
JackyMilf, 46 jaar · Kanne
Ben je ook regelmatig zoals ik, dan hou ik ervan als je me mijn vuurtje wilt doven! Heb je een enorm kanon vol met bluswater?
Analucia, 46 jaar · Heist-aan-Zee
Ben jij het type man dat graag wat ronddartelt en gewoon ziet waar dat ons naartoe kan brengen? Dan kunnen wij een geweldige
NatuRals, 48 jaar · Valkenburg
Discrete contact met een leuke man die houd van seks en gezette vrouwen met een volle ronde cup E. Je kunt een vrouw goed verwennen
Miruit69, 47 jaar · Den Oever
Open, eerlijk en spontaan dat heb ik wel nodig in een man. Een prater ook wel en een man die graag initiatieven neemt.