Tja wat kan ik allemaal wensen? Ik vind het belangrijk dat iemand me respecteert zoals ik ben en me niet probeert te veranderen. Dat is echt een punt voor mij. Als jij dan ook nog eens aanhankelijk (lichamelijk) en lief bent zit het vast goed tussen ons.
Een goed verzorgde man die weet waar hij van houdt. Het zou ontzettend leuk zijn als jij houdt van een avondje uit in een leuk restaurant of een potje golf. Vrolijkheid en charisma is iets wat mij ontzettend aanspreekt. Ook sportiviteit kan ik zeker waarderen.
Ik wordt zo opgewonden door een ??prachtige, heet uitziende man en om die te ontmoeten voor geweldige seks. Wil er iemand meegaan op mijn reis, laten we onze wereld van seksuele bevrediging opbouwen. Hoe we gaan beginnen dat maakt niet uit, als het maar geil is toch?