Je werkt zelf ook heel erg veel en heb ook weinig tijd om echt actief op zoek te gaan naar vrienden of een leuke relatie. Hetzelfde als ik blijkbaar. En dan zoek je toch wel iets wat het als je eenmaal na een zware dag wel waard maakt. Kortom. IK misschien?
Je bent de gene waar ik om wil geven. Je weet net als ik wat hard werken is en zit niet de hele dag thuis niets te doen. Je ben spontaan lief en goed verzorgd. Dat zijn toch echt wel de eisen die ik heb.
Lieve, gezellige man waar ik fijn mee samen kan zijn. Op de bank samen een wijntje drinken, hapjes erbij en misschien een film kijken of gewoon kletsen. Ik ben niet een erg spannende vrouw misschien maar dat maak ik goed met het feit dat ik veel liefde in me heb, heel zorgzaam ben en lekker kan koken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mia56, 61 jaar · Drongelen
Ik ben gewoon en heb eigenlijk geen rare uitspattingen. Kan goed alleen zijn maar dan mis je toch dat stukje aandacht om je
Love-Adele, 62 jaar · Uithoorn
Als je hier op zoek bent naar een grote liefde, kan ik je dat niet geven. Ik ben hier gewoon voor seks. Laten we van elkaar genieten.
Vrouwvan57, 60 jaar · Gaastmeer
-
Louisa40, 62 jaar · Niekerk
lieve, attente en vrolijke man bent die me accepteer voor wie ik ben en die mijn leven wat spannender kan en wilt maken.
GeleRoos, 61 jaar · Assen
Leuke spontane vent. Niet echt voorkeuren voor een uiterlijk, ik zeg altijd maar zo, op elk potje past een deksel toch? Ben
Rodelipjes, 60 jaar · Vroenhoven
Wie je bent, wat je bent en hoe je eruit ziet, dat is eigenlijk helemaal niet belangrijk. Of je wel of geen relatie hebt, dat