In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is een leuke man die toch met mij nog de leuke dingen van het leven wil gaan doen..
In ieder geval een veelzijdig persoon die genoeg ervaring heeft op seksgebied en dat dolgraag wil delen met mij. Ik kan mezelf verplaatsen en hoop dat jij dat ook kunt. En misschien vinden we bij elkaar wel wat we niet bij een ander vinden. Verder hoop ik wel dat je serieus ben en dat je ook een beetje discreet
Ik hoop dat je een van de jongens bent die bereid is om bij mij te blijven. Ik ben hier op zoek naar een langdurige relatie en ik weet zeker dat ik mijn best zal doen om de relatie te behouden. Ben je er voor mij? Wat kun je voor mij doen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ClemS0, 62 jaar · Leerbroek
Ik wil een eerlijke en zorgzame kerel. Heb je die kwaliteiten voor mij? Ik weet dat als je goed voor me kunt zijn, alles ons goed
Dropjuhxxx, 60 jaar · Moorsel
Ik verwacht van jou dat je van humor houdt en een tikkeltje gek bent...
2keerweduwe, 64 jaar · Ter Apel
Een serieuze man die weet wat een vrouw nodig heeft en sex kan geven.
Brownedge, 60 jaar · Turnhout
Houden van films kijken, overal en nergens
Gonneke , 64 jaar · Tilburg
Volgt
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.