Een man die samen met mij op pad wil, kijken wat er allemaal nog meer te doen is op seks gebied. Kijken wat kan en wat we fijn vinden. Een stoere man is wel wat ik zoek, niet agressief maar zeker niet te lief.
Ben jij echt een beest in bed? Want daar ben ik naar opzoek, een man die alles in huis heeft om een geweldige tijd te hebben samen. Dat is toch niet te veel gevraagd?
Het past heel goed bij mij als jij ook sportief bent of in ieder geval mij lekker mijn ding laat doen. Ieder zijn eigen hobby vind ik ook belangrijk. Een goed geklede en verzorgde man spreekt mij zeker aan.
Ik zoek een leuke, lieve, respectvolle man die ook van een grapje houd op zijn tijd. Welke samen leuke dingen wil doen, en echt door dik en dun wil gaan. Dat is misschien wel direct heel streng maar uiteindelijk wil ik echt iets voor langere tijd. Maar als je mijn hart gewoon steelt. Maakt me dat allemaal ook
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
FlirtnumetMe, 47 jaar · Aalsmeer
Je moet wel een beetje kunnen en willen stappen tot in de vroege uurtjes
SillieGirl0, 45 jaar · Wierden
Ik zoek een man die het zowel met mij als mijn kinderen kan vinden 3 jongens 16, 9 & 7 jaar oud en 2 meiden van 13 & 5 jaar
GescheidenVrouw, 48 jaar · Driemond
Ik wil graag een leuke spontane en gezellige man ontmoeten. Ik hoop hem hier te kunnen vinden! Stuur me een berichtje en wie
Makenziexx, 49 jaar · Sas van Gent
Als je me alle dingen kunt geven die ik wil, dan zeg ik je dat we nu zullen genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen.
DorinSingle2016, 47 jaar · Waregem
Volgt
GinnetXKiss, 46 jaar · Haren
Ik heb een man nodig die ook op zoek is naar seks. Altijd in voor een goede tijd en die me tevreden kan houden als ik in zijn armen