Ben jij die man die mij lekker kan verwennen, hou je van spanning in de seks en bespeel je een vrouw graag op alle plekjes die maar kunnen, dan hoop ik dat wij samen een paar heerlijke avonden tegemoet kunnen gaan dus treuzel niet en laat een berichtje achter. Zo stout mogelijk!
U hebt niet meteen u oordeel klaar , maar prikt door de onzekerheid heen. Geen probleem als uzelf ook onzeker bent. U zoekt contact met een vrouw en houd alle opties open. U bent gezellig en relaxed.
Soms voel jij je ook wel wat alleen en daar kunnen wij dus samen verandering in brengen. Jij hebt misschien ook wel een wake up call gehad op wat voor manier. Het belangrijkste is dat jij er net zoals mij achter bent dat je wilt genieten van het leven dat jij lijdt en dat graag met mij wilt doen.