U hebt niet meteen u oordeel klaar , maar prikt door de onzekerheid heen. Geen probleem als uzelf ook onzeker bent. U zoekt contact met een vrouw en houd alle opties open. U bent gezellig en relaxed.
Echte eisen zijn er niet behalve dat je lekker je jezelf bent. Dan weten we ook het beste of we samen een leuke klik kunnen krijgen. Verder vind je mijn leeftijd eerder spannend dan een probleem en heb je er geen moeite mee
Soms voel jij je ook wel wat alleen en daar kunnen wij dus samen verandering in brengen. Jij hebt misschien ook wel een wake up call gehad op wat voor manier. Het belangrijkste is dat jij er net zoals mij achter bent dat je wilt genieten van het leven dat jij lijdt en dat graag met mij wilt doen.
Ik ben op " zoek" naar een leuke spontane, eerlijke betrouwbare man met een grote dosis humor die het leuk vindt om af en toe eens uit eten te gaan, bioscoopje pakken, gezellig een terrasje pakken of samen thuis bankhangen onder het genot van een glaasje wijn en een film.