Ja wat zoek ik in een man, gewoon een lieve vrolijke man die eerlijk is en een vrouw trouw kan zijn. Helaas heb ik andere ervaringen maar weet wel dat niet elke man zo is. Er zijn ook vrouwen die het doen dus ik hoop wel dat er wederzijds vertrouwen is.
Een man die samen met mij op pad wil, kijken wat er allemaal nog meer te doen is op seks gebied. Kijken wat kan en wat we fijn vinden. Een stoere man is wel wat ik zoek, niet agressief maar zeker niet te lief.
Ik ben op zoek naar een eerlijke man met een goed gevoel voor humor, spontaan, ambitieus, sportief, avontuurlijk en net als ik opzoek is naar een vaste relatie. Voor jou is seks in een relatie ook belangrijk
Het liefste een man die single is, heb verder niet echt eisen ofzo. Zou het al geweldig vinden om hier een vriend te vinden om samen dingen mee te doen. Dat kan zijn een wandeling, met de auto er op uit, een dagje uitwaaien of ergens eten.