Ik ben altijd trouw geweest dus deze stap heb ik niet eerder genomen. Ik ben namelijk nu gescheiden en vind dat ik best nog wel een leuke vrouw ben en vast nog een leuke vriend kan hebben.
Ik heb geen voorkeur voor een bepaald uiterlijk of zo. Ik bedoel, dat is het minst belangrijk. Ik vind het prettig als een man mij een warm gevoel geeft, dat ik mag zijn zoals ik ben.
Ik ben bijna altijd vrolijk, lach graag en ook al kijk ik wel serieus ik zit van binnen al met een optimistisch gevoel te wachten op jou! Ik heb diepgang en kan zeker ook wel serieus zijn. Maar mag ik daarna de dag weer toelachen samen met jou?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GescheidenVrouw, 48 jaar · Driemond
Ik wil graag een leuke spontane en gezellige man ontmoeten. Ik hoop hem hier te kunnen vinden! Stuur me een berichtje en wie
SexyGipsy, 48 jaar · Boxtel
Leuke man, ouder dan 35 en jonger dan 55 lijkt me prima. Zorg dat ik een foto kan zien die staat ook in mijn profiel
TanjaWest, 47 jaar · Den Dungen
Ben jij een man die ook zin heeft om een relatie aan te gaan? Iemand waar je alles mee kan delen en lekker bij thuis kan komen?
Maudhaha, 47 jaar · Aartrijke
Ik hoop dat ik je mag leren kennen, dat je vooral je zelf blijft en je vooral niet anders voor doet dan je bent. Ik zoek een warm
-Laila-x, 46 jaar · Assen
Iemand die niet aarzelt om met me te praten en ik zal geïnteresseerd zijn in zijn persoonlijkheid. Die kan genieten
Aliana , 49 jaar · Akmarijp
Ik ben geïnteresseerd om iemand te ontmoeten die eerlijk en lief is. Wie wil er ergens heen voor een date en zo trots op