Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen er niet voor om om een leuke dag in te plannen met een leuke vrouw. Je hebt een hoog libido en je bent ook redelijk geschapen. Kleed jezelf leuk en zoent ook bij de seks.
Nu weet je iets over mij, zou je ook iets over jezelf kunnen zeggen? Dat zou ik namelijk heel erg op prijs stellen. Misschien even een goed gesprek aanknopen?
Ik wil een man respectvol, aardig, lief, leuk, die danst en de films en het strand leuk vindt. Wie kan onvoorwaardelijke liefde geven en accepteren wie ik ben? Iemand die niet op zoek is naar plezier in een relatie. Wie kan leren om een vrouw te respecteren zodat die vrouw jou ook kan respecteren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LoveLouise57, 60 jaar · Kaster
Leeftijd maakt eigenlijk niet zoveel uit. Je bent oud maar kan een beetje modern zijn. Je houdt van seks. Je houdt van missionaris-
AmouretteTrio, 62 jaar · Apeldoorn
Netjes en hygiënisch. Leeftijd onbelangrijk
MarianneGeniet, 61 jaar · Westmalle
Graag zou ik een zielsverwant ontmoeten waar ik nog honderd procent wil voor gaan . Iemand graag zien en graag gezien worden
Malalaya, 64 jaar · Winsum
Ik zou graag een man aan mijn zijde hebben om leuke dingen te doen. Ik wil het nu. Zullen we er nu gewoon voor gaan?
ChrissySingle, 64 jaar · Zevenaar
vriendelijk en lief en netjes verzorgd
MaaikeVelserbroek, 61 jaar · Velserbroek
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor