Misschien heeft het leven je af en toe niet echt goede kaarten in de handen gegeven maar tijden veranderen...geef de liefde nog een kans, dat is alles wat ik vraag. Hoe eng het ook kan zijn, is het niet enger om aan het einde van het leven te moeten terugkijken en te zien dat je liefde een paar keer voorbij hebt laten gaan? Dat willen we niet toch?
Ambitieus, gedreven, integer, weet wat je wilt, genietend van het leven, beetje stoer maar stiekem tóch gevoelig, prettig uitziend én een groot gevoel voor humor.
Een gezonde en gezellige man, hygiene staat bij mij hoog in het vaandel. Iemand die mij accepteert zoals ik ben, eerlijk en oprecht. Sterk in zijn schoenen staat. Iemand die het gezellig vind om samen dingen te ondernemen, te praten, een dagje uit te gaan.
Een man die mij kan domineren op een vriendelijke manier. Dus geen vreemde pijn zaken. En je wil mij veel nieuwe dingen leren dan ben jij de aan gewezen persoon voor mij. Durf je het met mij aan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Laurie55, 62 jaar · Terneuzen
Lekker los en ruimdenkend, flexibele instelling en zin in iets spannends. Vrij in te vullen. Niets moet alles mag. Jij bent
Florianne, 60 jaar · Ramskapelle
Bent u een man die zin heeft in avontuur, spanning, en die interesse heeft in een volslanke ondeugende vrouw! Bent u het ook
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.
2keerweduwe, 64 jaar · Ter Apel
Een serieuze man die weet wat een vrouw nodig heeft en sex kan geven.
DJenn5606, 61 jaar · Geertruidenberg
Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch
Rossignol1956, 61 jaar · Zevenhuizen
Wij, of eerder gezegd ik, ben op zoek naar een leuke man. Het gaat met name op 1 op 1 seks. Mijn man hoeft hier niet bij aanwezig