Als jij nou ook op zoek bent naar de ware zou dat heel mooi zijn. Dan hoop ik dat we elkaar hier vinden en dat we helemaal gek worden op elkaar. Er is toch niets leuker dan samen verliefd zijn? Na een dag werken samen op de bank belanden en wie weet wat er gebeurd als we tegen elkaar aan kruipen..
Je moet vrij zijn om problemen gewoon te laten gaan en moet ook een oortje kunnen dienen op hetgeen wat ik of een andere te zeggen heeft. Niet te veel met geile praatjes op me afkomen, want dat kan een afkeer hebben op me. Zoete praatjes geef je graag aan andere en bent ook blij als andere blij kunnen zijn. Je
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf je heg aan om me een berichtje te sturen, ik wacht op je.
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
WinifredC, 64 jaar · Exloo
Je moet begrijpen dat ik hier nog steeds niet goed in ben omdat ik net ben begonnen. En je leert me dingen die ik niet wist. Of
Biefstukfan, 61 jaar · Hillegom
Ik leer je graag kennen!
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.
Catastrofe, 63 jaar · Waregem
Je bent de andere helft en kan mijn muziek smaak waarderen, ik hou gewoon van goede rock muziek. Verder ben je alles wat mijn
Maskerade, 61 jaar · Venray
Ik zoek met spoed een discrete man, die deze rijpe dame seksueel kan en wil verwennen. Ik ben op zoek naar gezelligheid, warmte