Ben jij ook op zoek naar een vrouw die jou veel liefde kan geven en heb jij zin om met mij leuke dingen te gaan doen? Ben jij die man die lief, zachtaardig is en die mij aan het lachen kan maken?
Een gentlemen iemand die de deur voor me open gaat houden als ik even door een regenbui moet rennen. Mijn badje vult als ik er in wil duiken. Een glas wijn brengt en lekker op de wc pot die dicht is ernaast gaat zitten en luistert naar mijn dag. En dan draaien we de rollen om. Voor jou zou ik hetzelfde doen namelijk.
Een actieve man, spontaan, zijn hart op de juiste plaats, meelevend en meevoelend. Maar vooral eerlijk en rechtuit. Ik ben dat zelf ook en weet graag waar ik aan toe ben.
Zoeken doe je hier dat is wel duidelijk. Je roept niet op straat wie wil mij. Het is toch een soort chemie die moet gaan ontstaan. En als het je dan ook nog eens lukt om diegene te vinden dan ben je een gelukkig mens.