je moest mij eens vorig jaar kennen, toen zag ik je waarschijnlijk helemaal niet staan! Zo intensief was ik in de weer. Maar nu is dat gelukkig anders. Ik zoek iemand die mijn beide benen aan de grond kan houden en mij nooit meer loslaat ;)
ik weet niet precies wat ik voor ogen heb, maar ik hoop een man te vinden die houdt van het motto- doe naar gewoon, dat is al gek genoeg. Want ik ben ook een gewone vrouw die op zoek is naar een gewone man. Maar wel een man die mij als persoon kan en wil waarderen en wel een man die dol is op lekker eten want ik doe mijn
Nu weet je iets over mij, zou je ook iets over jezelf kunnen zeggen? Dat zou ik namelijk heel erg op prijs stellen. Misschien even een goed gesprek aanknopen?