Als jij nou ook op zoek bent naar de ware zou dat heel mooi zijn. Dan hoop ik dat we elkaar hier vinden en dat we helemaal gek worden op elkaar. Er is toch niets leuker dan samen verliefd zijn? Na een dag werken samen op de bank belanden en wie weet wat er gebeurd als we tegen elkaar aan kruipen..
Je hoeft geen dierenvriend te zijn om met mij in contact te komen maar als je ook een keer wilt afspreken is het wel handig dat je met dieren kunt omgaan. Ik hoop dat je openhartig kunt praten over jezelf en geen geheimen achterhoud. De waarheid komt toch wel boven.
Een leuke en gezellige man die net als ik lekker aan het genieten is, geniet van de buitenlucht en die het leuk zou vinden om met mij in contact te komen en te zien of er een goede klik is voor misschien wel meer. Ben jij goed verzorgd, lief, warm en lekker ondernemend. Dan wil ik graag met jou in contact komen.
Ik heb een voorliefde voor jongere mannen dus meld je aan als je deze oude oma wilt neuken. Ik geniet van energieke mannen die weten wat ze doen en die mijn oude kutje kunnen verwennen.
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf je heg aan om me een berichtje te sturen, ik wacht op je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hopmarjanneke, 61 jaar · Mechelen
Een rustige man die het leuk vind om dingen te ondernemen en die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Kinderen zijn uiteraard
Pola57, 61 jaar · Heerlen
volgt
Karyn, 62 jaar · Gouda
Lastig want echt veel eisend ben ik niet
Dini2016, 61 jaar · Sneek
Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn.
WinifredC, 64 jaar · Exloo
Je moet begrijpen dat ik hier nog steeds niet goed in ben omdat ik net ben begonnen. En je leert me dingen die ik niet wist. Of