Single of getrouwd, ik ben niet de persoon om te oordelen. Het enige wat ik enigszins verwacht is dat je discreet bent en weet hoe je een vrouw moet aanpakken tussen de lakens. Dat je er normaal uitziet en goed voor jezelf zorgt is vanzelfsprekend.
Seks is heerlijk maar sowieso is mannelijk aandacht perfect voor mij. Ik doe wat goed is en als we elkaar eerst leren kennen is dat ook zeker goed voor mij.
Man die graag een film met mij zou willen kijken en bij mij kan eten voor lunch of diner. Een man die kan genieten van bij mij te zijn elke keer dat we samen zijn. Een man die leuke momenten kan maken met me zodat ik me niet hoef te vervelen.
Jij bent eerlijk en als je iets niet leuk zou vinden zou je me dat gewoon vertellen. Het is niet de bedoeling dat je de hele tijd gaat liegen tegen mij!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
-Ella-X-, 58 jaar · Antwerpen
Ik ben erg geïnteresseerd in een man die ook weet hoe hij moet koken. En het belangrijkste is dat een man die zijn zelfgemaakte
Carlijnxxxx60, 57 jaar · Zwanenburg
Jij hebt geen problemen met mijn leeftijd in het algemeen, en je wilt wel een seksmaatje vinden hier via deze site. Verder
Irisbloem, 59 jaar · Leuven
Ik zoek die leuke vent om mee te babbelen/flirten.. spannende dingen mee te doen!
Blondenlief, 58 jaar · Zierikzee
Ben jij een man die van afwisseling houdt en graag nieuwe dingen ontdekt?
Horohopat1, 57 jaar · Venray
Searching for a handsome kind caring and loving man
Borgloon, 58 jaar · Borgloon
Ja wat zoek ik, een man met passie en die zin heeft aan gezelligheid.