Leeftijd is geen probleem voor mij en voor jou ook niet het is tenslotte maar een getal. Het gaat om de inhoud die je aan elkaar kan geven en vanuit daar gaan werken aan iets wat kan ontpoppen in iets mooi's
TijdVliegt, 56 jaar · Baarn
Wat ik hier zoek is een man met pit, iemand die mij ook aan kan. Je bent goed verzorgd, geschoren, geknipt etc etc. Geen overbehaard type, je bent netjes en weet vooral ook een vrouw goed te behandelen. Wat hier van komt zien we wel, sex is altijd goed:-) maar mag uiteindelijk ook meer worden. Oh ja als je een rokkenjager bent dan ben je absoluut niet wat ik zoek!
SahraHott, 47 jaar · Westbroek
Ik zoek een geile man die me kan bevredigen. Die altijd tijd voor opmaakt. Wie zou graag mijn sekspartner in bed willen zijn, een seks buddy zonder string? Of misschien kan ik je gewoon betalen om me tevreden te stellen.
DISCRETIE VEREIST!!!! Niet te oud en niet te jong....spontaan en gezellig. een klik, een vonkje om het vuur aan te steken, en veel passie om het vuur aan te wakkeren
Bettylove88, 50 jaar · Annerveenschekanaal
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Je bent discreet, maar vind het opwindend om regelmatig seks te hebben. Net als jij, heb je een geslachtsrelatie nodig. Als je klikt, heb je geen bezwaar tegen zoenen zoals ik. Maar het gaat vooral om seks in verschillende vormen, maar niet om sm
LizLander, 47 jaar · Gasteren
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een man die graag door mij aan zijn lul wordt gelikt en gesabbeld. Een man die het kan waarderen wat ik allemaal met zijn lul kan doen. Een man die er alleen maar geiler van wordt als ik bij hem mijn orale verwennerij toepas!
Mara0372, 46 jaar · Hoek
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Laten we eerst een gesprek voeren voordat we om persoonlijke informatie vragen of mij ontmoet. Ik wil niet dat we vreemden zijn en alsjeblieft hou van me. Ik ben er gewoon zo erg aan toe.
Simpel gezegd zoek ik gewoon een nieuwe vriend. Een man waar ik lief en leed mee kan delen van samen koken tot samen op de bank een film kijken. Samen voor vreugde zorgen in het restaurant en samen kroelen in bed voor het slapen. Ik zoek dus niet een eenmalig iets maar echt een totaal pakketje in een man.
Je moet aardig zijn, heel makkelijk zijn in de omgang en altijd iets leuks willen doen. Maak me gelukkig en laat me weer lachen, ik ben zo eenzaam en zou me zo graag weer in het gezelschap bevinden van een lieve man!
Verwijzing, 46 jaar · Zuidveld
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Waarom is het zo moeilijk om een man te vinden die echt geïnteresseerd is in een vrouw. Die haar op handen wil dragen als dat nodig is, die haar de ruimte geeft om haar verhaal te doen en die er ook voor gaat om van een date iets speciaals te maken.
Samen bouwen we een prachtig verhaal vol respect en liefde. Ik schrijf om je niet te verrassen, maar om je alles te kunnen vertellen wat ik voel als ik iemand ontmoet die nieuw is. Ik wil niet dat je een perfecte man bent. Ik wil iemand die verantwoordelijk, vriendelijk en zorgzaam is. Natuurlijk wil ik iemand