Ben jij een leuke en gezellige man die openstaat voor meer?
Fleurette196108, 56 jaar · Hoofddorp
Enjoy A Moment, 55 jaar · Drogenbos
Ik heb fouten gemaakt, ik heb gehuild, ik ben eenzaam en bang en boos geweest. Ik heb wat dingen meegemaakt. Hebben we dat niet allemaal? Maar ik wil dat je iets weet: ik ben niet gebroken. Misschien was ik dat voor een tijdje wel. Misschien heb je me op mijn slechtst gemist, en daarvoor moet ik zeggen dat ik dankbaar ben.
Shan--ty, 48 jaar · Landhorst
A bon vivant, een levensgenieter dus, dat moet jij wel zijn. Het leven is zo mooi dat wij samen elke dag daar het maximale uit moeten proberen te halen. Ik wil een energieke man die veel wilt doen en mij, op zijn tijd, wel eens wilt verrassen.
Rijpe dames in de chatbox
Newtothezoo, 48 jaar · Opheusden
♥ Gelderland
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Newtothezoo is op zoek naar:
Goh ja, dit is mogelijk nog moeilijker. Als jij je zelf wat herkent in mijn sterke en mindere punten of ze spreken je aan, dan is dat al een begin. Je bent niet uit op een avontuurtje maar hebt het wel goed met me voor.
Ik denk aan een stoute man die zijn geile meid aankan. Ik vind het leuk als je leuk bent om bij te zijn en begrip hebt. Die graag stoute dingen met me doet en niet moe wordt van het geven van een wilde neuk beurt.
Ik zoek een man, die zelfverzekerd is, zelfvertrouwen uitstraalt, niet bang is om ook emotie te tonen, intelligent is, die er goed verzorgd uitziet, het fijn vindt om bij elkaar te zijn, maar ook zeker zijn eigen leven heeft. Iemand waar ik vooral veel mee kan lachen, die een beetje weet hoe het leven in
Ben jij de man die ook een keertje wil komen genieten van de mooie dagen in mijn leven. Je moet er wel van houden om veel buiten te zijn. Ik kan daar erg veel van genieten. Kun jij dat ook dan hebben we een passie waar we beide van houden.
Je bent een gepassioneerde en gezinsgerichte man op zoek naar een vriend en uiteindelijk een relatie die de rest van je leven zal duren. We gaan vrienden worden voor iets anders, zodat we meer over elkaar te weten kunnen komen. Aangezien dit voor het leven gaat, zullen we de dingen niet haasten en het stap
Zoals je kan lezen zoek ik of intiem zijn of een relatie. Ik sta voor beiden open en ben al blij dat ik een begin heb gemaakt met een account aanmaken. Je bent een open type die een vrouw met respect behandeld. Meer weet ik niet over jou te zeggen en ik laat het liever afhangen van de klik.
Ik heb geen bepaalde type voor ogen, zolang ik maar met jou kan lachen en dat jij positiviteit uitstraalt. Ik hoop dat het een beetje duidelijk is, want ik heb geen idee wat ik hier zou moeten invullen haha.
ik zoek lieve attente en goeie man,om nog leuke dingen samen te ondernemen in weekend,als de klik er is ook leuke lat relatie elkaar niet claimen,maar ook je eigen dingen blijven doen
Je staat open om nieuwe mensen te leren kennen. Je houdt ook van de natuur en wandelen. Je bent spontaan en weet hoe je een gesprek kan houden zonder dat er pijnlijke stiltes vallen.