Jij bent een man die snapt hoe ik mij voel! Die ook heel veel zin heeft in sex maar tekort komt of zich misschien niet wil binden. Jij vindt het geen probleem dat alles discreet is en tussen ons blijft. Als jij houdt van speeltje en rollenspelen, misschien dominant bent reageer dan.
BeterWeter, 75 jaar · Apeldoorn
Leuke gezellige man. Die van reizen houd om zo elkaars ervaringen te delen. Misschien elkaar tips kunnen geven voor de volgende bestemming die gepland gaat worden. Altijd handig zoiets natuurlijk.
Shanternijvel, 45 jaar · Antwerpen
Jij vindt het erg leuk dat ik geniet van mijn beroep en misschien sta je er wel voor open om af en toe eens mee te gaan. Een onregelmatig leven vindt jij geen probleem en als jij zelf ervan houdt om lekker te eten en te drinken op zijn tijd zou ik zeggen laten we contact maken!
Madeline4You, 48 jaar · Giesbeek
Zoek jij wat ik ook zoek? Zonder géne elkaars seksverzoekjes willen waarnemen en lekker experimenteren samen? Wil je meer over jezelf vertellen, dan mag dat. Je mag mij ook alles vragen. Schrijf je me snel dan?
Rijpe dames in de chatbox
Mikaxx, 59 jaar · Meeden
♥ Groningen
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Mikaxx is op zoek naar:
Je bent bereid om vrijwilligerswerk te doen. Je brengt me naar enkele parken of een dierentuin, mijn favoriete plek om te bezoeken en te daten. Je houdt van dieren en een dierenliefhebber, net als ik.
Ik ben gek op een leuk contact met een fijne man, iets wat ik al veel heb moeten missen. Ik denk dat we elkaar daar flink in kunnen aanvullen. Wandelen is heerlijk ga je eens mee?
Heb je er geen moeite mee om eens met een getrouwde vrouw een wandeling te maken? En het samen eens heel gezellig maken? Zie jij het zitten om in contact met mij te komen, laat even een berichtje voor me achter, en dan kunnen we verder praten.
Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden. Dat geen probleem voor jou. Dan ook niet voor mij. Verder liefst een mannelijke man. Die grijs wordt en zijn charme wel heeft.
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar het vergemakkelijkt wel de sfeer als het ware. Wij willen liever niet thuis ontvangen, maar als jij zelf wel kunt ontvangen, heb ik daar wel gehoor naar.
Ik heb erg veel behoefte aan een nieuwe relatie met een leuke man. Je moet er wel tegen kunnen dat we regelmatig met de familie samen komen. Een echt familieman is dus zeker een pre. Hou je van Aziatisch eten dan kom je goed aan je trekken bij mij ;-). Als je zelf ook nog van koken houdt heb je de helft van mijn hart
Ik ben op zoek naar een eerlijke, trouwe man die nog veel wil ondernemen. Hij mag jonger zijn, hoeft niet natuurlijk! Ben zelf ondernemend en goed gezond.
Ge bent niet al te pietluttig in en om het huis er mag dan best wel eens wat rommeltjes liggen. ge vind het van de zotte om alle dagen te kuisen en houd van spontaan in het leven staan!