Een man die bij mij zou kunnen zijn als hij zin heeft in wat leuks te ondernemen. Een man die ook graag nieuwe dingen probeert of er nieuwsgierig naar is en ook nog veel wilt ontdekken, samen met mij. Een man die alles makkelijk aankan omdat hij zo'n rustig karakter heeft en niet makkelijk in paniek raakt.
Wallyfanske, 71 jaar · Arendonk
Ik zoek gewoon een leuke en gezellige vriend, die van de leuke dingen van het leven houdt en net als ik ook houden van zon, strand en gezelligheid
BlueBlueM, 66 jaar · Delfzijl
Spontane ervaren man, bij voorkeur van minimaal 45 jaar zodat ik niet het gevoel heb dat ik je moeder ben. Je houdt net als ik van gezelligheid en bent avontuurlijk ingesteld.
Maatjevinden, 55 jaar · Egmond aan Zee
Omdat ik gelukkig ben met mijn leven als single ben ik niet direct op zoek naar een relatie. Niet omdat ik geen relatie wil maar ik laat dit liever als vanzelf gebeuren. Wat niet is kan komen... en wat niet komt zal niet moeten zijn :-) Voor nu? Een leuk maatje om leuke dingen mee samen te doen.
Rijpe dames in de chatbox
AudryAX, 48 jaar · Veenendaal
♥ Utrecht
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
AudryAX is op zoek naar:
Ik wil een man die oprecht en eerlijk is. Ik hou ook van een man die discreet, gepassioneerd en sensueel is. Ik zou het leuk vinden als hij situaties zoals deze zou begrijpen. Ik hou van een vrijblijvende relatie.
Een man die zich voor me openstelt, die serieus is en niet met mijn gevoelens speelt. Zorgzaam, lief en romantisch. Als je die eigenschappen bezit, dan heb je al hele goede punten gescoord.
Je kunt omgaan met een dominante vrouw en zal jezelf laten verleiden. Je bent altijd in voor een leuk spel waarin we allebei de regels bepalen. Als jij het ideale type voor mij bent, zal ik je met beide handen stevig vasthouden.
OostersGeluk, 56 jaar · Maasbracht
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Het liefst zou ik de hele dag naakt rond lopen haha. Maar dat kan helaas niet. Dus doe ik regelmatig het dichtst mogelijke. Zonder slip naar buiten bijvoorbeeld. Zomers ga ik wel eens op een terrasje zitten. Als ik een lekker ding zie, flirt ik en wanneer hij reageert, krijgt hij een snelle blik van mijn kale
Iemand die sociaal is, van goed gesprek houdt, humor heeft, wat dominant is, helpende hand toesteekt en mij/ons wil verwennen op alle gebied. Ik zoek iemand die het ook leuk vind om met ons op zwerftocht mee te gaan die mij verwennen wil. een soort James op alle gebied.
56enJong, 61 jaar · Venray
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een leuke ambitieuze man, knap, gezellig. Ik reageer alleen op mensen met een duidelijk profielfoto, of je moet wel heel erg speciaal zijn!
Een leuke en warme man die net als ik misschien ook wel denkt dat het allemaal veel te snel gaat en er weer aan toe is om gewoon samen te zijn in plaats van alleen. Als jij denkt dat het geweldig is om samen te genieten, wil jij net als ik weer verliefd worden dan verwacht ik snel een berichtje.
Viriel, ruimdenken, aantrekkelijk, verzorgd, discreet. Je wilt me dingen laten meemaken voor de eerste keer en misschien zijn er wel dingen die jij graag voor een eerste keer wilt beleven. Wie weet kan ik jou daar dan wel bij helpen.